fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Poszukiwanie zaginionej arki 2011.05.23

Impreza plenerowa, w której będziecie mieli okazje wcielić się rolę najznamienitszych archeologów. Wraz z naszymi instruktorami - Indiana Jones pokonacie szereg konkurencji, znanych z filmu o przygodach najwybitniejszego z archeologów.

...
Miejska intryga 2011.05.23

Zostaniecie uwikłani w zagadkę porwania jednego z członków waszej grupy. Waszym zadaniem będzie odbicie kolegi (lub koleżanki) wszelkimi możliwymi środkami. Jednak nie będzie to takie łatwe. Poruszając się po śladach, które zostawiał porwany pokonacie szereg zadań, które wplecione będą w specyfikę miejsca na którym będzie rozgrywana gra.

...
Bardzo Dziki Zachód 2011.09.26

Wprowadzimy najmłodszych w wyjątkowy klimat amerykańskiego westernu. Aby poczuć kowbojskiego ducha zapewnimy muzykę, konkurencje, oraz atrakcje prosto z Dzikiego Zachodu.

...
Podejdź no do płota 2011.09.27

Na wsi, jak to na wsi, niewiele się dzieje, a jak się nie wiele dzieje, to trzeba sobie zajęcie wymyślić. Dziś stajecie w szranki z sąsiadami z innej wsi. Musicie udowodnić, że chłop potęgą jest i basta i to konkretny chłop z Waszej wioski.

...
Biesiada szlachecka 2011.09.27

Zabawa po szlachecku, w iście wyśmienitym stylu, z gestem prawdziwego wielmoży. Suto stoły zastawione i gościnne ławy dostawione, a wszystko by gawiedź prawdziwej staropolskiej hulanki zaznała.

...
Piłkarski piknik 2013.08.08

Turniej piłkarski Euro 2012 już dawno za nami, jednak chcąc przypomnieć niezapomnianą sportową zabawę mamy zaszczyt zaprosić Państwa na piłkarski piknik...

...
Manewry wojskowe 2013.08.08

Uczestników imprezy czeka dziś niełatwe zadanie. Przeniesiemy się na poligon wojskowy w celu wyszkolenia żołnierzy do zadań specjalnych.

...