fastquad
organizacja imprez ekstremalnych imprezy stylizowane paintball w Biaymstoku atrakcje dla dzieci
Karnawał w Rio 2011.09.27

Zapraszamy Was do Brazylii, jedynego takiego miejsca na ziemi. Miejsca, gdzie ludzie żyją w rytmie samby, a czas liczony jest od karnawału do karnawału. Tu piłka nożna jest niemalże religią, a małe dzieci kopią w nią nim tak naprawdę zaczną chodzić.

...
Aloha Hawaje!!! 2011.09.27

Aloha w krainie przepięknych kwiatów, plaż, palm i kolorowych drinków - Dobrze trafiliście bo to właśnie na naszej rajskiej wyspie zapomną Państwo o szarości dni, codzienności i pracy – przecież to najbardziej izolowane miejsce na Oceanie Spokojnym.

...
Kocham Kino 2011.09.27

Któż z nas nie chciałby wystąpić na czerwonym dywanie pośród wielu gwiazd i blasku fleszy?! Poczuć smak sławy, bogactwa, przepychu oraz czuć na sobie wzrok tysięcy fanów?!

...
Biesiada szlachecka 2011.09.27

Zabawa po szlachecku, w iście wyśmienitym stylu, z gestem prawdziwego wielmoży. Suto stoły zastawione i gościnne ławy dostawione, a wszystko by gawiedź prawdziwej staropolskiej hulanki zaznała.

...
Złapał Kozak Tatarzyna 2011.09.27

Choć nieraz potrafili ramię w ramię – pod wodzą hetmanów polskich – stawać do walki przeciwnemu wrogowi, to jednak wciąż rywalizują o to, kto z nich jest najlepszym i najbardziej zajadłym wojownikiem, a zarazem najbardziej lirycznym i gorącokrwistym kochankiem. Tatar i Kozak.

...
Piracką Łajbą Przez Świat NOWOŚĆ! 2013.07.24

Witamy serdecznie wszystkich, którzy zechcieli i odważyli się przybyć na nasz niesamowity statek - Czarną Perłę! To właśnie nim wyruszymy w morską podróż!

...